REVISTA DEL CESLA

I N T R A N E T

CESLA Studia
Studia PDF Drukuj Email

Centrum Studiów Latynoamerykańskich wykonuje swoje zadania w sferze kształcenia poprzez:

Kierownik ds. studenckich

Kierownik ds. Toku studiów,

dr Małgorzata Gajda-Łaszewska
(

dyżury odbywają się we wtorki

w godzinach 12.30-14.00.

Sekretariat OSA

poniedziałek - czwartek: 10:00 - 14:00
piątek: nieczynne

Studenci z grupy literowej A-Ł
obsługiwani są przez
Aleksandrę Gniadzik-Smolińską
tel. (+48 22) 55 333 26
pokój 302

Studenci z grupy literowej M-Ż
obsługiwani są przez
Agnieszkę Żmijewską-Czajkę
tel. (+48 22) 55 333 23
pokój 302

Koordynator ds. USOS:

mgr Katarzyna Andrzejewska

dyżuruje w OSA:

pon.- czw. 10:00-13:00

• Tabela opłat obowiązująca na studiach I i II stopnia, dotyczy osób rozpoczynających studia i wznowionych w r.ak. 2016/17: pobierz(pdf).
  • Tabela opłat obowiązująca na studiach I i II stopnia, dotyczy osób rozpoczynających studia i wznowionych w r.ak. 2013/14, 2014/15, 2015/16: pobierz (.pdf)

Linki do wybranych aktów regulujących funkcjonowanie Uniwersytetu Warszawskiego:

nieczynne
Zmieniony: piątek, 20 października 2017 19:06