dr Alicja Fijałkowska
fijal

doktor nauk humanistycznych w zakresie nauki o polityce, magister stosunków międzynarodowych oraz iberystyki, studiowała także dziennikarstwo i komunikację audiowizualną na Universidad Carlos III de Madrid oraz dziennikarstwo sportowe i promocję sportu w Instytucie Dziennikarstwa UW; w latach 2009-2013 pracownik naukowy i dydaktyczny w Instytucie Stosunków Międzynarodowych UW; ekspert Programu Latynoamerykańskiego Instytutu Lecha Wałęsy; członkini Polskiego Towarzystwa Studiów Latynoamerykanistycznych; kierownik projektów badawczych, realizowanych w Ameryce Łacińskiej; wykładała gościnnie na Istanbul University oraz Universidad Carlos III de Madrid; pracowała również dla UEFA, Portalu Spraw Zagranicznych, Globovisión i Forum Obywatelskiego Rozwoju; w CESLA od 2013 r.

Publikacje w bazie PBN

• telefon: 22 553 42 17
  • rozkład zajęć: USOSweb

• Zainteresowania badawcze