CESLA Konkursy
KONKURSY PDF Drukuj Email
Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego
promuje studia latynoamerykańskie poprzez organizację konkursów
dla młodzieży, studentów, młodych latynoamerykanistów.

*

DO NADSYŁANIA PRAC NA KONKURS

NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ
NA TEMAT AMERYKI ŁACIŃSKIEJ

(edycja 2016)

W Konkursie mogą wziąć udział prace magisterskie, których obrona miała miejsce w ciągu ostatnich dwóch lat akademickich, poprzedzających daną edycję Konkursu.

Akceptowane są prace z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, ekonomicznych, prawnych i przyrodniczych, których przedmiotem jest problematyka latynoamerykańska lub porównawcza.

Prace mogą być zgłaszane przez ich promotorów lub kierowników zainteresowanych placówek naukowo-dydaktycznych, bądź też przez samych autorów.

Prace można przesyłać do końca 2016 roku na adres:

CESLA UW

ul. Smyczkowa 14

02-678 Warszawa

Sekretarz Konkursu: mgr Magdalena Szkwarek <  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. >

*

Konkurs na najlepszą pracę magisterską na temat Ameryki Łacińskiej organizowany jest od 1991 roku